Informacje

Właścicielem sklepu internetowego MiastoZabawek jest firma Sklep ,,Mariola” Waldemar Śrubarczyk z siedzibą w Janowie, Złoty Potok, ul. Kościuszki 65.

 

Sklep internetowy uruchomiony został w listopadzie 2016r.

 

Oferujemy Państwu szeroka gamę asortymentu dla dzieci, począwszy od szerokiego wachlarza zabawek, po sprzęt sportowy oraz asortyment dla niemowlaków ( wózki, foteliki samochodowe, foteliki do karmienia, łóżeczka). Naszą ofertę uzupełnia również wysokiej klasy sprzęt optyczny ( mikroskopy, teleskopy), dzięki którym Państwa dziecko rozwijać będzie mogło swoje zainteresowania i pasje.

 

Decyzję o stworzeniu sklepu internetowego z asortymentem dla dzieci podjęliśmy w momencie gdy nasza rodzina powiększyła się o nowych członków rodziny. Gdy przybyła nam cała masa nowych, codziennych obowiązków na własne skórze przekonaliśmy się jak wygodny i szybki jest zakup w internecie.

 

Jesteśmy firmą rodzinną, której podstawą funkcjonowania jest zasada, że najważniejszy w naszej firmie jest KLIENT. Chcielibyśmy aby czuli się Państwo w naszym sklepie wyjątkowi, gdyż w naszym sklepie każdego klienta traktujemy indywidualnie.

 

Zachęcamy do korzystania z naszych rabatów i promocji. Oferujemy darmową wysyłkę przy zamówieniu powyżej 300 zł.  Zachęcamy również do skorzystania z rabaty 500+ pięćdziesiąt, a także założenia konta i korzystania z naszego programu lojalnościowego, umożliwiającego gromadzenie punktów za zakupy i zamianę na wybrane przez Państwa nagrody. Szczegóły naszych akcji promocyjnych i programu lojalnościowego znajdują się w zakładce Regulaminy Akcji Promocyjnych.

 

Zachęcamy Państwa do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości. Telefon jest dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00. Na Państwa maile postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej, najdalej w ciągu 24h.

 

Życzymy udanych zakupów

Zespół MiastoZabawek.pl