Płatność i wysyłka

Nasz sklep oferuje Państwu kilka możliwości płatności za zamówiony towar: tradycyjny przelew na konto bankowe, szybki przelew za pośrednictwem PayU oraz płatność za pobraniem przy odbiorze zamówienia.

PŁATNOŚĆ

Przelew na konto bankowe

Bank Zachodni WBK   49 1090 2835 0000 0001 3331 2171

Sklep ,,Mariola” Waldemar Śrubarczyk

42-253 Janów, Złoty Potok, ul. Kościuszki 65

w tytule  prosimy wpisać nr zamówienia

 

Szybki przelew za pośrednictwem platformy PayU

W przypadku tej formy płatności zapłata za zamówienie błyskawicznie trafia na nasze konto, dzięki czemu szybciej następuje wysyłka towaru

Płatność kurierowi za pobraniem

W przypadku wyboru tej formy płatności ponoszą Państwo dodatkową opłatę w wysokości 5 zł. Wybór tej forma płatności nie jest mozliwy w przypadku wybrania dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Paczkomatu.

DOSTAWA

Przy każdym produkcie znajduje się informacja o czasie realizacji zamówienia, czyli czasie jaki mija od złożenia zamówienia ( tj. w przypadku zapłaty w formie przedpłaty - od momentu zaksięgowania wpłaty, w przypadku zapłaty za pobraniem - od złożenia zamówienia) do wysyłki produktu. Następnie w zależności od wyboru formy dostawy należy doliczyć czas potrzebny firmie kurierskiej na dostarczenie przesyłki. Dołożymy wszelkich starań by zamówienie dotarło do Państwa jak najszybciej, w ciągu 1-3 dni roboczych i zdecydowana większość przesyłek dotrze do Państwa w tym czasie, jednakże z uwagi na różnego rodzaju przyczyny losowe, zdecydowaliśmy się podać Państwu dłuższy termin dostawy, maksymalnie do 7 dni roboczych.

PACZKOMATY - czas dostawy w praktyce do 2 dni

Paczka jest dostarczana do wskazanego przez klienta paczkomatu.

Regulamin świadczenia usług w paczkomaty.pl

Maksymalny gabaryt paczki to 41 x 38 x 64 cm - żaden z wymiarów nie może być przekroczony, dlatego przy przyjmowaniu zamówień wieloprzedmiotowych proszę o zwrócenie na to szczególnej uwagi - zalecamy wysyłkę pojedynczych przedmiotów - szczególnie przy większych przedmiotach.

W naszym systemie paczki przyjmowane są w zależności od wagi, dlatego też zwiększyliśmy wagę niektórych towarów proporcjonalnie do gabarytu.

Od
[kg]

Do
[kg]

Cena
[PLN]

0

6

9,5

 

KURIER - czas dostawy w praktyce 1 dzień (max do 2 dni)

Od
[kg]

Do
[kg]

Cena za przedpłatą
[PLN]

Cena za pobraniem
[PLN]

0

9,9

15,00

20,00

10

31,4

18.00

23,00

31,5

59,9

34,50

39,50

60

51.00

56,00

POCZTA POLSKA - Pocztex Kurier48 (przesyłka biznesowa) - czas dostawy 1-2 dni 

Paczka jest dostarczana do domu klienta, a jeśli kurier nie zastanie nikogo w domu, to zostawia paczkę na poczcie.
W Poczcie możliwa tylko wysyłka za przedpłatą - wysyłka za pobraniem możliwa tylko kurierem.

Od
[kg]

Do
[kg]

Cena
[PLN]
0 8 13,00