Kosmetyki dla dzieci

Kosmetyki dla dzieci

Higiena osobista jest ważna w każdym wieku, w przypadku dzieci jest ona priorytetem. Kosmetyki dla dzieci to bogaty wybór przede wszystkim preparatów do kąpieli. Żeli, mydełek, szamponów, oraz środków, które łączą w sobie wszystkie te elementy. Dla najmłodszych dzieci, poza środkami myjącymi, ważne są również kosmetyki pielęgnujące delikatną skórę, takie jak oliwki i kremy. Bardzo ważne jest dostosowanie środków pielęgnujących i myjących do wieku dziecka, oraz rodzaju skóry. Dla dzieci o bardzo wrażliwej skórze muszą być to kosmetyki o delikatnym działaniu. W naszym sklepie, każdy produkt jest bardzo dokładnie opisany, aby ułatwić Państwu właściwy wybór.

Jeśli szukamy kosmetyków myjących i pielęgnacyjnych dla starszych dzieci, wymogi już nie są tak rygorystyczne. Skóra starszych dzieci już jest bardziej odporna, kosmetyki dla dzieci w tym wieku są już tym samym bardziej uniwersalne. Właśnie dla nich dedykowane są żele i szampony czyli 2w1. By zachęcić dziecko do kąpieli i korzystania z żeli i szamponów do mycia, producenci prześcigają się w projektowaniu jak najciekawszych opakowań. Absolutnym hitem są obecnie żele pod prysznic w buteleczkach inspirowanych najbardziej popularnymi bajkami typu Frozen, Angry Birds, Gwiezdne Wojny, Minionki, Świnka Peppa. Szukasz mydełka czy szamponu dla swojego dziecka? Wybierz opakowanie z postaciami z jego ulubionej bajki. Coraz częściej opakowania są w formie figurek bohaterów bajek, co jest dodatkowym atutem. Dziecko po wykorzystaniu żelu, z pewnością dalej będzie korzystało z opakowania do najbardziej niezwykłych zabaw w wannie.

Kosmetyki dla dzieci to również szeroki asortyment wody toaletowej i perfum o zapachach podobających się dzieciom. Ich opakowania podobnie jak w przypadku żeli pod prysznic i szamponów, mają formę postaci z bajek, lub są zdobione motywami z popularnych animowanych historyjek.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie preparaty do higieny są przebadane dermatologicznie, są zatem w pełni bezpieczne dla dzieci. Jeżeli macie Państwo wątpliwości czy zakupiony kosmetyk nie uczuli dziecka, warto jest najpierw go przetestować.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów