Zabawki drewniane

Zabawki to bardzo istotna część dzieciństwa ponieważ mają one ważne zadanie, nie tylko zapewnienie dziecku rozrywki. To one stymulują rozwój dziecka pod względem psychofizycznym oraz emocjonalnym. Kolorowe przedmioty ważne są w przypadku dzieci najmniejszych, które tym szybciej się rozwijają, im więcej pozytywnych bodźców jest im zapewniane. Zabawki drewniane w tym względzie sprawdzają się idealnie, są bowiem nie tylko kolorowe ale przede wszystkim w pełni bezpieczne. Drewno nie uczula, nie ma w sobie toksyn, które czasem można jednak znaleźć w zabawkach plastikowych od niesprawdzonych producentów. Jeżeli więc dziecko weźmie drewnianą zabawkę do buzi, nie musimy wpadać w panikę, z pewnością nie będzie miało to konsekwencji zdrowotnych.

Dla coraz większej grupy rodziców ważne jest również to, by wszystko czym otaczają swoje dziecko, było ekologiczne. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, w ofercie sklepu zamieszczamy duży wybór zabawek, które wykonane są z drewna. Malowane są one bezpiecznymi dla dzieci farbami, co zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo zabawy. Zabawki drewniane zachęcają dzieci do bardziej efektywnej zabawy. Są przemyślane w taki sposób, by zachęcały dzieci do kreatywnej zabawy, nie tylko zgodnej z instrukcją. Są to klocki oraz puzzle, które mogą posłużyć do zabawy jak kukiełkami, w teatr. Są również wykonane z drewna akcesoria idealne do zabawy w gotowanie i przygotowanie potraw. Te ostatnie są doskonałym wyborem dla wszelkich niejadków, których trzeba w umiejętny sposób zachęcić do jedzenia owoców, warzyw oraz różnych potraw. Układanie pizzy oraz wybranych dodatków to idealny sposób, do zachęcenia dziecka, by samo z pomocą rodzica komponowało również swoje prawdziwe posiłki.

Zabawki drewniane to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Tak pomysłowe, że zabawa z dzieckiem nie jest już karą tylko przyjemnością. Można naprawdę w ciekawy sposób spędzać czas z dzieckiem, wymyślając ciekawe zabawy na podstawie tych samych kolorowych przedmiotów.  Warto więc zapoznać się z ofertą naszego sklepu i wybrać zabawki odpowiednie dla dziecka pod względem jego wieku i zainteresowań.


Sortuj według:
Wyświetl po produktów