Strój karnawałowy TYGRYSEK to świetne przebranie dla każdego dziecka. Dzięki temu strojowi dziecko z pewnością zostanie królem karnawałowego balu.

Ubranie doskonale sprawdzi się jako przebranie w różnego rodzaju przedstawieniach, balach karnawałowych i balach przebierańców.

Strój TYGRYSEK to cały komplet, składa się z:

- kombinezonu,

- kaptura z uszami zapinanego na rzep.

Dzięki temu przebraniu twoje dziecko może przeistoczyć się w prawdziwego tygryska z bajek takich jak "Kubuś Puchatek"! Każda pociecha będzie wyglądała w nim naprawdę fantastycznie.

Strój jest pomarańczowy w czarne paski z jaśniejszym brzuszkiem.  Nogawki zakończone są niewielkimi osłonkami na buty, które wyglądają dzięki temu jak tygrysie łapki.  Całość wygląda naprawdę ślicznie i z pewnością spodoba się każdemu dziecku.

Strój ma rozmiar XS, pasuje na dzieci w wieku od 2 do 3 lat. Poniżej podajemy dokładne wymiary.


WYMIARY:

- długość całkowita kombinezonu-82 cm
- długość rękawa-43 cm
- obwód klatki piersiowej-33x2 cm
- długość wewnętrzna nogawki-34 cm


ZAWARTOŚĆ:

- kombinezon,

- kaptur z uszami zapinanymi na rzep.

WIEK:

2 - 3 lata

ZASILANIE:

n/d

UWAGI:

Prać w pralce lub ręcznie, nie używać wybielaczy, nie suszyć w suszarce. Trzymać z dala od ognia. Opakowanie nie jest zabawką, należy je usunąć bądź przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy zachować etykietę w celu przestrzegania wymienionych środków ostrożności oraz właściwego użytkowania. W przypadku użytkowania stroju przez dziecko w wieku poniżej 3 lat istnieje ryzyko zaplątania się.

Polecamy