Strój karnawałowy RYCERZ to świetne przebranie dla każdego chłopca. Dzięki temu strojowi dziecko z pewnością zostanie królem karnawałowego balu.

Ubranie doskonale sprawdzi się jako przebranie w różnego rodzaju przedstawieniach, balach karnawałowych i balach przebierańców.

Rycerski strój to cały komplet, składa się z:

- kaptura,

- bluzy,

- spodni,

- rycerskiej peleryny.

Dzięki temu przebraniu twoje dziecko może przeistoczyć się w prawdziwego rycerza rodem z popularnych filmów, bajek i baśni! Każdy chłopiec będzie wyglądał w nim naprawdę fantastycznie.

Spodnie są czarne, na czarno-czerwonej bluzie znajduje się ponadto rycerski symbol. Całość wygląda niezwykle realistycznie i z pewnością spodoba się każdemu chłopcu.

Strój ma rozmiar M, pasuje na chłopców w wieku od 4 do 6 lat. Poniżej podajemy dokładne wymiary.


WYMIARY:

bluza:

długość-52 cm

szerokość na wysokości ramion- 2x16 cm

długość rękawa- 43 cm

spodnie:

szerokość w pasie po rozciągnięciu- 2x45 cm

długość-80 cm

długość mierzona od kroku-55 cm


ZAWARTOŚĆ:

- bluza,

- kaptur,

- spodnie,

- peleryna.

WIEK:

4 - 6 lat

UWAGI:

Prać w pralce lub ręcznie, nie używać wybielaczy, nie suszyć w suszarce. Trzymać z dala od ognia. Opakowanie nie jest zabawką, należy je usunąć bądź przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy zachować etykietę w celu przestrzegania wymienionych środków ostrożności oraz właściwego użytkowania. W przypadku użytkowania stroju przez dziecko w wieku poniżej 3 lat istnieje ryzyko zaplątania się.

Polecamy