Zdalnie sterewany CHALLENGER TRUGGY WL TOYS to pojazd z wbudowanym akumulatorem, który potrafi dostarczyć niesamowitych wrażeń na długie godziny.

Autko jest bardzo szybkie i zwinne. Dzięki swoim dużym gumowym kołom radzi sobie z różnego rodzaju przeszkodami, a nawet skokami.

Auto zostało wykonane z wysokiej jakości plastiku, przez co jest bardzo wytrzymałe. Nawet w razie mocnego uderzenia nie zostanie uszkodzone.

Pojazd jest bardzo dynamiczny, został stworzony dla tych którzy chcą wycisnąć z samochodu jak najwięcej. Przyśpiesza aż do 30km/h. Auto posiada 5 biegów.

Małe wymiary samochodu umożliwiają urządzenie wyścigów nawet w domu. Swój własny tor wyścigowy możesz wybudować z dołączonych do zestawu aż 20 pachołków.

Do zestawu dołączone są 4 wymiennie opony które możesz wymienić w razie zużycia wcześniejszego zestawu.

Autko jest wykonane w możliwie jak najmniej awaryjny sposób, tylna oś jest amortyzowana.

Pilot zdalnego sterowania pozwala na pełna kontrolę nad tą maszyną, przez co możesz się poczuć jak prawdziwy kierowca. Jego zasięg to około 30- 40m. Nadajnik umożliwia płynną kontrolę prędkości.

Nadaje się zarówno do jazdy w pomieszczeniach zamkniętych jak i poza domem.

 

CECHY:

- dystans: 30-40 m

- prędkość do 30km/h 

- wbudowany akumulator 3,7V/180mAh

- Czas ładowania akumulatora: 40 min

- Czas jazdy : około 6-10min

 

ZAWARTOŚĆ:

- samochód RC

- pilot zdalnego sterowania wraz z anteną

- przewód USB do ładowania

- 20 pachołków do budowania własnego toru

- 4 wymienne opony

- Specjalna osłona z PVC uniemożliwiająca przewrócenie się samochodu "na plecy" - doskonała do skoków i wykonywanych trików.

 

WIEK:

 od 5 roku życia 

 

WYMIARY:

 wymiary: 10x6,5x4 cm

  

ZASILANIE:

akumulator 3,7V/180mAh

bateria typu AAA

 

UWAGI:

Zestaw może zawierać małe elementy, chronić przed dziećmi poniżej 5 lat. Po zakończonej zabawie, pudełko z grą należy odłożyć w bezpiecznym miejscu, w celu zminimalizowania ryzyka.

Instrukcja użytkowania znajduje się w regulaminie

Polecamy