TwistCar to innowacyjny pojazd dla dzieci od 3. roku życia. Wspiera on prawidłowy rozwój dziecka, wykorzystując jego naturalną energię i przekształcając ja w ruch.  

TwistCar nie jest wyposażony w pedały, łańcuchy, baterie czy zasilacze. Jak więc się przemieszcza?

Wystarczy lekko skręcić kierownicą w prawo, następnie w lewo by wprawić pojazd w ruch. TwistCar to gwarancja wspaniałej i bezpiecznej zabawy na długie lata! 

TwistCar posiada poświadczenia fizjoterapeutów o jego pozytywnym wpływie na postawy zdrowotno-sprawnościowe dzieci oraz wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa.


Jeździk TwistCar to:

1. ZDROWIE - TwistCar poprawia kondycję Twojego dziecka. Aktywizuje mięśnie brzucha, nóg i ramion.

2. FANTASTYCZNA ZABAWA - Kierowanie tym magicznym jeździkiem dostarcza dzieciom mnóstwo radości ! Dzieci kochają TwistCar ! TwistCar od lat jest ulubioną zabawką dzieci na wszystkich kontynentach.

3. WSPÓLNA ZABAWA - Choć trudno w to uwierzyć, ten niewielki pojazd posiada ładowność do 120 kg. Możesz więc bezpiecznie bawić się wspólnie z dzieckiem lub poinstruować dziecko jak kierować jeździkiem.

4. BEZPIECZNA ZABAWA - TwistCar jest zabawką absolutnie bezpieczną dla Twojego dziecka. Posiada wszystkie niezbędne atesty i spełnia wymogi bezpieczeństwa obowiązujące w UE.

Rozwija prędkość do 2.8 m/s i jest znacznie bardziej bezpieczny od klasycznych rowerków dziecięcych.

5. EKOLOGICZNA ZABAWKA NA LATA - TwistCar jest zabawką bardzo trwałą i funkcjonalną. Wykonany jest z wysokiej klasy materiałów, przyjaznych dla środowiska. Jeździk nie jest wyposażony w części mechaniczne, takie jak pedały czy łańcuchy, które uległyby zużyciu. Nie musisz ładować akumulatora, czy dokupować nowe baterie. Kółka nie rysują domowych podłóg. Montaż jeździka jest bardzo prosty i intuicyjny.

Twistcar wytrzymuje obciążenie nawet do 120 kg! W związku z tym, drogi Rodzicu możesz z powodzeniem bawić się razem ze swoją pociechą bez obaw o zniszczenie zabawki. Na korzyść jeździka przemawia również jego uniwersalność – pozwala aktywnie spędzać czas nie zależnie od pogody. Dzięki temu że posiada specjalnie zaprojektowane, nie rysujące domowych podłóg kółka, a na dodatek jest lekki i cichy, nadaje się do zabawy również w pomieszczeniach domowych.

ZAWARTOŚĆ:

- napędzanie ruchami prawo-lewo

- możliwość jazdy do przodu oraz do tyłu

- kierownica obracana o 360 stopni

- kauczukowe kółka

- wygodne, wyprofilowane siedzenie

- antypoślizgowe podkładki na stopy zapewniające bezpieczeństwo i komfort

- maksymalne obciążenie do 120kg

Produkt uzyskał certyfikat ISO:90012001 i spełnia normy europejskie dotyczące bezpieczeństwa użytkowania - CE - EN71 .


WYMIARY:

- długość – 76 cm

- szerokość – 29 cm

- wysokość (od ziemi do kierownicy): 42 cm


WAGA:

ok. 3,2 kg


WIEK:

od 3 lat

ZASILANIE:

nie dotyczy


UWAGI:

Zabawka przed zmontowaniem zawiera małe elementy, które mogą być niebezpieczne dla dzieci poniżej 3 lat. Należy pilnować, aby dziecko bawiło się z dala od ulic gdzie mogą jeździć samochody, autobusy i inne pojazdy silnikowe. Twistcar® jest przeznaczony dla dzieci, które ukończyły 3 rok życia. Produkt uzyskał certyfikat ISO:90012001 i spełnia normy europejskie dotyczące bezpieczeństwa użytkowania - CE - EN71 . Zalecamy jazdę po gładkiej powierzchni. Ze względów bezpieczeństwa rekomendujemy także jazdę w kasku.

Polecamy